OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Adwentu 06.12.2009 r.

6 grudnia 2009

Adwent

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 8.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy o godz. 10.00.

2. Serdecznie zapraszam na roraty, które przez cały tydzień są o godz. 17.00, jedynie w sobotę o godz. 8.00.

3. W poniedziałek 14.12 w naszej wspólnocie spowiedź adwentowa. Rano okazja do spowiedzi od godz. 9.00, a popołudniu od godz. 16.00.

4. W następną niedzielę po Mszy o godz. 10.00 spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych, a o godz. 15.00 spotkanie grupy synodalnej. Serdecznie zapraszam.

5. Bardzo proszę zgłaszać osoby chore, które chciałyby przed świętami wyspowiadać się i przyjąć Jezusa w Komunii świętej.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece na stół wigilijny.

7. W minionym tygodniu ministranci roznosili po naszej miejscowości opłatki. Jeżeli ktoś z Państwa nie otrzymał opłatków, to są one do nabycia w zakrystii. Przy tej okazji dziękuję za złożone już ofiary na cele remontowe.

8. Bardzo proszę o gromadzenie złomu. Wiosną chcemy przeprowadzić zbiórkę złomu i w ten sposób będzie można wesprzeć nasze działania remontowe.

9. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

10. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy w minionym dniach znaleźli czas, by włączyć się w prowadzone prace.