OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28 Niedziela w ciągu roku 10.10.2010 r.

9 października 2010

1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. Po każdej Mszy będzie można wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji finansowej. Podczas wieczornego nabożeństwa będziemy dziękować Bogu za Jego dar, dla Kościoła, Polski, świata, jakim był Jan Paweł II.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 spotkanie Grupy Synodalnej – serdecznie zapraszam.
  3. We wtorek próba chóru o godz. 18.20. W piątek o godz. 19.30 spotkanie Grupy Biblijnej.  W każdą niedziele o 18.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym.
  4. W następną niedzielę modlimy się za misje i dla dzieła misyjnego Kościoła wypraszamy Boże błogosławieństwo.
  5. Zapraszam na nabożeństwa październikowe. Różaniec przez cały tydzień  o godz. 17.00; bezpośrednio po nabożeństwie eucharystia.
  6. Zakończył się Tydzień Miłosierdzia. Na działalność Caritas  zebraliśmy kwotę 222 zł.. Natomiast w ostatnią niedzielę września na odnowienie naszej chrzcielnicy zebraliśmy kwotę 62 zł..  Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  7. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedziele.