OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29 Niedziela w ciągu roku 17.10.2010 r.

18 października 2010

1. Dzisiaj razem z całym Kościołem  modlimy się za misje i dla dzieła misyjnego wypraszamy Boże błogosławieństwo.
  2. Podczas wieczornego nabożeństwa będziemy dziękować Bogu za Jego dar, dla Kościoła, Polski, świata, jakim był Jan Paweł II. Po różańcu będzie program przygotowany przez dzieci  z naszej szkoły.
  3. We wtorek próba chóru o godz. 18.20. W piątek o godz. 19.30 spotkanie Grupy Biblijnej.  W każdą niedziele o 18.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym.
  4. Zapraszam na nabożeństwa październikowe. Różaniec przez cały tydzień  o godz. 17.00; bezpośrednio po nabożeństwie eucharystia.
  5. Są wyłożone kartki wypominkowe. Zachęcam do włączenia się     w tę formę modlitwy za zmarłych.
  6. Zapowiedzi przedślubne. Do sakramentu małżeństwa przygotowuje się : Michał Tobiasz s. Tadeusza i Zofii zam. w Witkowie i Roksana Paulina Lampka c. Andrzeja i Jolanty zam. w Wałbrzychu
  7. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedziele.