OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30 Niedziela w ciągu roku 24.10.2010 r.

24 października 2010

1. Dzisiaj razem z całym Kościołem modlimy się za misje i dla dzieła misyjnego wypraszamy Boże błogosławieństwo.
  2. We wtorek próba chóru o godz. 18.20. W piątek o godz. 19.30 spotkanie Grupy Biblijnej. W każdą niedzielę o 18.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym.
  3. Zapraszam na nabożeństwa październikowe. Różaniec przez cały tydzień o godz. 17.00; bezpośrednio po nabożeństwie Eucharystia.
  4. W następnym tygodniu w poniedziałek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. są sprawowane w tym dniu według porządku niedzielnego. Po Mszy o godz. 12.00 z modlitwą procesyjnie udamy się na cmentarz. Przypominam, że 1 listopada jest świętem obowiązkowym.
  5. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy pamiętają o swoich zmarłych. Znakiem tego jest modlitwa, troska o groby i o cmentarz. Proszę, aby w tym tygodniu uporządkować teren wokół kościoła i cmentarz. Proszę o zwrócenie także uwagi na groby zaniedbane i opuszczone.
  6. Zachęcam do ofiarowania za zmarłych Komunii św.. Okazja do spowiedzi przez cały tydzień pół godziny przed Mszą świętą, a w piątek od godz. 16.00 – serdecznie zapraszam.
  7. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Za zmarłych modlimy się według ustalonego porządku na różańcu, w ich intencji jest także sprawowana wieczorna Eucharystia.
  8. Dzieci z naszej szkoły w piątek od 9.00 do16.00 i w sobotę od 12.00 do 14.00 będą sprzedawać pod szkołą stroiki na groby. Zachęcam do ich zakupu.
  9. Zapowiedzi przedślubne. Do sakramentu małżeństwa przygotowuje się : Michał Tobiasz s. Tadeusza i Zofii zam. w Witkowie i Roksana Paulina Lampka c. Andrzeja i Jolanty zam. w Wałbrzychu
  10. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.