Parafia p.w. Zwiastowania NMP w Witkowie Śląskim

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31 Niedziela w ciągu roku 31.10.2010 r.

31 października 2010


  1. Dzisiaj w ostatni dzień października zapraszam na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.00.
  2. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. są sprawowane w tym dniu według porządku niedzielnego. Po Mszy o godz. 12.00 z modlitwą procesyjnie udamy się na cmentarz. Po procesji poświęcenie nowych nagrobków. Przypominam, że 1 listopada jest  świętem obowiązkowym. W dniach od 1.11 do 8.11 można uzyskać             i ofiarować za zmarłych odpust zupełny. Warunkiem jest nawiedzenie kościoła, przyjęcie komunii św., odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca i modlitwy  w intencjach Ojca św..
  3. 3. We wtorek próba chóru o godz. 16.00. W piątek o godz. 19.15 spotkanie Grupy Biblijnej.  W każdą niedzielę o 18.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym.
  4. 4. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy pamiętają o swoich zmarłych. Znakiem tego jest modlitwa, troska o groby i o cmentarz. Dziękuję za podjęte prace w minionym tygodniu wokół kościoła i na cmentarzu.
  5. Są wyłożone kartki wspominkowe. Zachęcam do włączenia się     w tę formę modlitwy za zmarłych.
  6. W tym tygodniu przypada  I Czwartek i I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przez cały tydzień od godz. 16.00, a w piątek od 15.30. Również w piątek od 8.00 odwiedziny chorych.
  7. W następna niedzielę po mszy św. o godz. 8.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  8. Zapowiedzi przedślubne. Do sakramentu małżeństwa przygotowuje się : Michał Tobiasz s. Tadeusza i Zofii zam.                w Witkowie i Roksana Paulina Lampka c. Andrzeja i Jolanty zam. w Wałbrzychu
  9. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.
  10. Polecam prasę katolicką.

Ks. Janusz Ospa

proboszcz

Pozostaw komentarz

Powered by WordPress | Valid XHTML 1.0 | CSS 2.0