Parafia p.w. Zwiastowania NMP w Witkowie Śląskim

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 32 Niedziela w ciągu roku 7.11.2010 r.

7 listopada 2010

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 8.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

2. W dniach do 8.11 można uzyskać i ofiarować za zmarłych odpust zupełny. Warunkiem jest nawiedzenie kościoła, przyjęcie komunii św., odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca i modlitwy  w intencjach Ojca św..

3. We wtorek próba chóru o godz. 16.00. W każdą niedzielę o 18.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym. W piątek spotkanie z terapeutką P. Grażyną Matusik. Zapraszam na godz. 18.00 osoby żyjące w rodzinach, gdzie jest nadużywany alkohol a także dorosłe dzieci alkoholików. Natomiast na godz. 19.00 zapraszam osoby uzależnione i osoby, które mają problem z alkoholem.

4. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

5. Polecam prasę katolicką.

Ks. Janusz Ospa

proboszcz

Pozostaw komentarz

Powered by WordPress | Valid XHTML 1.0 | CSS 2.0