Parafia p.w. Zwiastowania NMP w Witkowie Śląskim

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 33 Niedziela w ciągu roku 14.11.2010 r.

13 listopada 2010

1. Dzisiaj obchodzimy w Kościele powszechnym Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

2. Jutro ostatni dzień modlitwy wypominkowej. Dziękuję za włączenie się w tę formę modlitwy za zmarłych oraz za złożone ofiary.

3. We wtorek próba chóru o godz. 16.00. W każdą niedzielę o 17.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym. Spotkanie Grupy Biblijnej w czwartek o godz. 18.00. W piątek spotkanie z terapeutką P. Grażyną Matusik. Zapraszam na godz. 18.00 osoby żyjące w rodzinach, gdzie jest nadużywany alkohol a także dorosłe dzieci alkoholików. Natomiast na godz. 19.00 zapraszam osoby uzależnione i osoby, które mają problem z alkoholem.

4. W następną niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

5. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

6. Polecam prasę katolicką.

Ks. Janusz Ospa

proboszcz

Pozostaw komentarz

Powered by WordPress | Valid XHTML 1.0 | CSS 2.0