OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV Niedziela w ciągu roku

11 lipca 2011

1.  Trwają przygotowania do naszego festynu parafialnego dziękuję tym osobom, które ofiarowały fanty. Natomiast do pozostałych parafian zwracam się z serdeczną prośbą o ofiarowywanie przedmiotów na loterię fantową.
  2. W piątek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie związane z organizacją naszego festyny. Serdecznie zapraszam.
  3. Zapraszam na: próbę chóru, która odbędzie się we wtorek o godz. 18.00; spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym jest niedzielę o godz. 18.00, spotkanie Grupy Biblijnej w czwartek o godz. 19.00.
  4. Zapowiedzi przedślubne. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Sebastian Tobiasz zam. w Witkowie i Natalia Markowska zam. w Wieściszowicach.
  6. Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.
  7. Dzieciom i młodzieży oraz wyjeżdżającym na urlopy życzę udanego odpoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie i niedzielnej Mszy św..