OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Adwentu 05.12.2011 r.

5 grudnia 2011

1. Dzisiaj modlimy się za Kościół na Wschodzie. Dzisiaj i w następną niedzielę ofiary złożone do puszki będą przeznaczone na pomoc dla tworzących się wspólnot na Wschodzie.
  2. Dzisiaj także pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 8.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.  Od godz. 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W następną niedzielę po Mszy o godz. 10.00 spotkanie dla rodziców dzieci I – komunijnych.
  4. Przypominam że: próba chóru odbędzie się we wtorek o godz. 16.00; w każdą niedzielę o 17.00 spotkanie modlitewne Odnowy  w Duchu Świętym; spotkanie Grupy Biblijnej w poniedziałek o godz. 18.00.
  5. Bardzo proszę zgłaszać chorych, którzy chcieliby przed świętami wyspowiadać się i przyjąć Jezusa w Komunii świętej.
  6. Spowiedź adwentowa w naszej wspólnocie będzie w następnym tygodniu w czwartek 15.12.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece na stół wigilijny. Polecam także prasę katolicką.
  8. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.