OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Adwentu 18.12.2011 r.

18 grudnia 2011

1. W ostatnim już tygodniu Adwentu serdecznie zapraszam na roraty.
  2. Przypominam, że:   próba  chóru  odbędzie  się  we  wtorek   o   godz.   16.00; w każdą niedzielę o 17.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym; spotkanie Grupy Biblijnej w środę o  godz. 18.00.
  3. Jeżeli ktoś z Państwa nie otrzymał opłatków lub kalendarzy to informuję, że są one wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  4. W sobotę wieczorem zasiądziemy z naszymi bliskimi do stołu wigilijnego i w tym klimacie miłości rodzinnej otwierać się będziemy na Boga, który ze swoja miłością przychodzi do człowieka.  Zapraszam na Pasterkę, która będzie sprawowana tradycyjnie o północy. W pierwszy dzień świąt Msze święte będą sprawowane o godz. 10.00, 12.00.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece na stół wigilijny.
  7. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Bardzo proszę, aby na następną niedzielę kościół zechciały przygotować rodziny zamieszkałe pod nr 2, 3 i 3a.