Parafia p.w. Zwiastowania NMP w Witkowie Śląskim

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Adwentu 18.12.2011 r.

18 grudnia 2011

  1. W ostatnim już tygodniu Adwentu serdecznie zapraszam na roraty.
  2. Przypominam, że:   próba  chóru  odbędzie  się  we  wtorek   o   godz.   16.00; w każdą niedzielę o 17.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym; spotkanie Grupy Biblijnej w środę o  godz. 18.00.
  3. Jeżeli ktoś z Państwa nie otrzymał opłatków lub kalendarzy to informuję, że są one wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  4. W sobotę wieczorem zasiądziemy z naszymi bliskimi do stołu wigilijnego i w tym klimacie miłości rodzinnej otwierać się będziemy na Boga, który ze swoja miłością przychodzi do człowieka.  Zapraszam na Pasterkę, która będzie sprawowana tradycyjnie o północy. W pierwszy dzień świąt Msze święte będą sprawowane o godz. 10.00, 12.00.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece na stół wigilijny.
  6. Polecam prasę katolicką.
  7. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Bardzo proszę, aby na następną niedzielę kościół zechciały przygotować rodziny zamieszkałe pod nr 2, 3 i 3a.

Ks. Janusz Ospa
proboszcz

Pozostaw komentarz

Powered by WordPress | Valid XHTML 1.0 | CSS 2.0