OGŁOSZENIA PARAFIALNE BOŻE NARODZENIE 2011

Wielbimy Ciebie, Panie Jezu,
Zrodzony przez Dziewicę czystą,
Niech będzie Tobie razem z Ojcem
i Duchem Świętym wieczna chwała.

1. Dzisiaj uroczystość Bożego Narodzenia. Msza św. jest odprawiana o godz. 10.00 i 12.00.
  2. Jutro drugi dzień świąt, uroczystość św. Szczepana, mimo, że nie jest to święto obowiązujące zapraszamy na Msze św., które będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. Zebrane jutro na tacę ofiary są przeznaczone na Seminarium Duchowne w Legnicy.
  3. W   tym   tygodniu   rozpocznie   się   wizyta   duszpasterska. Chcę z modlitwą i Bożym błogosławieństwem dotrzeć do wszystkich rodzin.
  4. W sobotę 31.12 o godz. 16.30  będzie odprawiane nabożeństwo dziękczynno- błagalne na zakończenie roku z odśpiewaniem Suplikacji. Serdecznie zapraszam.
  5. W następną niedzielę 01.01.2005 r. obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Światowy Dzień Pokoju. Msze święte są odprawiane o godz. 10.00, 12.00 i 17.00.
  6. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godzinie 10.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  7. Dziękuję za wszelkie życzenia otrzymane z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
  8. Pozdrawiam i witam Gości. Wszystkim życzę Bożego błogosławieństwa na czas świętowania.