OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela zwykła 12.02.2012r.

12 lutego 2012

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  2. We wtorek obchodzimy święto św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy. Msza św. w tym dniu będzie o godz. 17.00.
  3. Zapraszam na: próbę chóru, która odbędzie się we wtorek o godz. 16.00; w każdą niedzielę o 17.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym; spotkanie Grupy Biblijnej w środę o godz. 18.00.
  4. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Bardzo proszę, aby na następną niedzielę kościół zechciały przygotować rodziny zam. pod nr. 36-39.
  5. Polecam prasę religijną.
  6. Dziękuję     p. Henrykowi      Malinowskiemu,    p. Agnieszce Kurnycie i p. Henrykowi Kramarczykowi za wykonane prace na rzecz kościoła.