Parafia p.w. Zwiastowania NMP w Witkowie Śląskim

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VII Niedziela zwykła 19.02.2012r.

19 lutego 2012

  1. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Zapraszam na Msze święte, które będą sprawowane o godz. 9.00 i 17.00. Przypominam, że w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia. Post ścisły, czyli jeden posiłek do syta dwa lekkie w ciągu dnia, obowiązuje między 18 i 60 rokiem życia. Powstrzymywanie się od zabaw obowiązuje we wszystkie piątki w ciągu roku i w czasie całego Wielkiego Postu. Zachęcam do podjęcia postanowień wielkopostnych.
  2. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne – w piątek Droga Krzyżowa  o godz. 16.30, a Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
  3. Zapraszam na: próbę chóru, która odbędzie się we wtorek o godz. 16.00; w każdą niedzielę o 17.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym; spotkanie Grupy Biblijnej w środę o godz. 18.00.
  4. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.
  5. Polecam prasę religijną.
  6. Dziękuję p. Krzysztofowi Polichtowi za prace na rzecz kościoła.

Ks. Janusz Ospa
proboszcz

Pozostaw komentarz

Powered by WordPress | Valid XHTML 1.0 | CSS 2.0