OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkiego Postu 25.03.2012r.

25 marca 2012

1. Jutro w poniedziałek obchodzić będziemy uroczystość   –   Zwiastowania    Pańskiego.   W naszej   wspólnocie  jest  to  dzień odpustu. Suma odpustowa będzie sprawowana o godz.  18.00. Bardzo proszę Panów Strażaków o niesienie baldachimu i prowadzenie księdza z Najświętszym Sakramentem. Członków Żywego Różańca proszę o niesienie chorągwi, świec i feretronów.
  2. Za tydzień  Niedzielą Palmową rozpoczniemy Wielki Tydzień. Dzieci z naszej szkoły będą przed Mszą św. sprzedawać palmy i stroiki świąteczne.
  3. Przypominam, że:  w piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30,   Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
  4. Próba chóru odbędzie się we wtorek o godz. 17.00; w niedzielę o 17.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym; w środę o 19.00 spotkanie Grupy  Biblijnej.
  5. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.
  6. Polecam prasę religijną.