OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedziela w ciągu roku 30.09.2012 r.

30 września 2012

1. Zapraszam na nabożeństwa październikowe. Różaniec przez cały tydzień o godz. 17.00; bezpośrednio po nabożeństwie eucharystia.
  2. W następną niedzielę po Mszy o godzinie 8.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  3. Okazja do spowiedzi w tym tygodniu w następującym porządku: – w czwartek od 16.00 spowiedź dla dzieci ze szkoły  podstawowej; – w piątek od 16.00 spowiedź dla młodzieży z gimnazjum, ze szkół  ponadgimnazjalnych i dorosłych.
  4. Z racji I Piątku miesiąca od godz. 8.00 odwiedziny chorych.
  5. Zapraszam na: próbę chóru, która odbędzie się we wtorek o godz. 17.00; spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym, które jest w niedzielę o godz. 18.00, spotkanie Grupy Biblijnej w środę o godz. 19.00.
  6. Zapowiedzi przedślubne. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Jacek Gryka zam. w Witkowie  i Patrycja Gołówka zam. w Wałbrzychu.
  8. Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.