OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela w ciągu roku 07.10.2012 r.

7 października 2012

1. Dzisiaj po Mszy o godzinie 8.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  2. Rozpoczyna się   Tydzień Miłosierdzia. Ofiarami złożonymi do puszki dzisiaj i w tygodniu będzie można wesprzeć działalność naszego diecezjalnego Caritas.
  3. W następną niedzielę będziemy obchodzili XII Dzień Papieski. Po   każdej  Mszy  będzie  można  wesprzeć  Dzieło  Nowego  Tysiąclecia – stypendia dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji finansowej.
  4. Zapraszam na nabożeństwa październikowe. Różaniec   przez cały tydzień o godz. 17.00; bezpośrednio po nabożeństwie eucharystia.
  5. Zapraszam na: próbę chóru, która odbędzie się we wtorek o godz. 17.00;    spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym, które jest w niedzielę o godz. 18.00, spotkanie Grupy Biblijnej w środę o godz. 19.00.
  6. Zapowiedzi przedślubne.   Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Jacek Gryka zam. w Witkowie     i Patrycja Gołówka zam. w Wałbrzychu.
  7. Polecam pras.ę katolicką.
  8. Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.