OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII Niedziela w ciągu roku 14.10.2012 r.

14 października 2012

1. Dzisiaj obchodzimy XII Dzień Papieski. Po każdej Mszy będzie można wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji finansowej.
  2. Dzisiaj po Mszy o godz. 10 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii
  3. Zapraszam na nabożeństwa październikowe. Różaniec przez cały tydzień o godz. 17.00; bezpośrednio po nabożeństwie eucharystia.
  4. Zapraszam na: próbę chóru, która odbędzie się we wtorek  o godz. 17.00; spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym, które jest w niedzielę o godz. 18.00, spotkanie Grupy Biblijnej w środę o godz. 19.00.
  5. Zapowiedzi przedślubne. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:  Jacek Gryka zam. w Witkowie  i  Patrycja Gołówka zam. w Wałbrzychu
  7. Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.