OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela w ciągu roku Niedziela Misyjna 21.10.2012 r.

21 października 2012

1. Dzisiaj modlimy się za misje i dla dzieła misyjnego Kościoła wypraszamy Boże błogosławieństwo.
  2. Zapraszam na nabożeństwa październikowe. Różaniec przez cały tydzień o godz. 17.00; bezpośrednio po nabożeństwie Msza św..
  3. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe.  Za zmarłych modlić się będziemy według ustalonego porządku na różańcu, w ich intencji będzie także sprawowana wieczorna Eucharystia.
  4. Zapraszam na: próbę chóru, która odbędzie się we wtorek o godz. 16.00; spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym, które jest w niedzielę o godz. 18.00, spotkanie Grupy Biblijnej w środę o godz. 19.00.
  6. Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.