OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela w ciągu roku 20.10.2013 r.

20 października 2013

1. Dzisiaj modlimy się za misje i dla dzieła misyjnego Kościoła wypraszamy Boże błogosławieństwo.
  2. Zapraszam na nabożeństwa październikowe. Różaniec przez cały tydzień o godz. 17.00; bezpośrednio po nabożeństwie Eucharystia. Dzisiaj różaniec o godz. 17.00.
  3. Zapraszam na: spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym, które jest w niedzielę o godz. 18.00, próbę chóru  we wtorek o 17.30, spotkanie modlitewne wspólnoty Matki  w Modlitwie w środę o godz. 17.45, Grupy Biblijnej w środę  o godz. 19.00.
  4. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Za zmarłych modlić się będziemy według ustalonego porządku na różańcu, w ich intencji będzie także sprawowana wieczorna Eucharystia.
  5. Podczas zbiórki w Dniu Papieskim zebraliśmy kwotę 269 zł. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  6. Dzisiaj będą zbierane ofiary na remont naszego kościoła.
  8. Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

proboszcz Ks. Janusz Ospa