Parafia p.w. Zwiastowania NMP w Witkowie Śląskim

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXX Niedziela w ciągu roku 27.10.2013 r.

24 października 2013

  1. Zapraszam na nabożeństwa październikowe. Różaniec przez cały tydzień o godz. 17.00; bezpośrednio po nabożeństwie Eucharystia. Dzisiaj różaniec o godz. 17.00.
  2. Zapraszam na: spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym, które jest w niedzielę o godz. 18.00, próbę chóru we wtorek o 17.30, spotkanie modlitewne wspólnoty Matki w Modlitwie w środę o godz. 17.45, Grupy Biblijnej w środę godz. 19.00.
  3. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Za zmarłych modlić się będziemy według ustalonego porządku na różańcu, w ich intencji będzie także sprawowana wieczorna Eucharystia.
  4. W piątek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. są sprawowane w tym dniu według porządku niedzielnego. Po Mszy o godz. 12.00, z modlitwą procesyjnie udamy się na cmentarz. Po procesji poświęcenie nowych nagrobków. Przypominam, że 1 listopada jest świętem obowiązkowym. W dniach od 1.11 do 8.11 można uzyskać i ofiarować za zmarłych odpust zupełny. Warunkiem jest nawiedzenie kościoła, przyjęcie komunii św., odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca i modlitwy w intencjach Ojca św.. Okazja do spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych będzie w czwartek od godz. 16.00.
  5. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy pamiętają o swoich zmarłych. Znakiem tego jest modlitwa, troska o groby i o cmentarz. Dziękuję za podjęte prace w minionym tygodniu wokół kościoła i na cmentarzu.
  6. W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych.
  7. W następna niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  8. Polecam prasę katolicką.
  9. Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

proboszcz Ks. Janusz Ospa

Pozostaw komentarz

Powered by WordPress | Valid XHTML 1.0 | CSS 2.0