OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedziela w ciągu roku 28.09.2014 r.

28 września 2014

1. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. Różaniec przez cały tydzień o godz. 17.00; bezpośrednio po nabożeństwie Eucharystia.
  2. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w tym tygodniu w następującym porządku:  - w czwartek od 16.00 spowiedź dla dzieci ze szkoły podstawowej i dla młodzieży z gimnazjum, - w piątek od 16.00 spowiedź dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych.
  3. Z racji I Piątku miesiąca od godz. 8.00 odwiedziny chorych.
  4. W sobotę diecezjalna pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Krzeszowa. W programie: o 10.00 wspólny różaniec; o 12.00 Msza św.. Proszę aby chętni na wyjazd zgłaszali się do zakrystii.
  5. Za tydzień po Mszy o godzinie 8.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  6. Proszę o modlitwę o Boże błogosław. dla pracujących przy remoncie naszego kościoła i dla prac obecnie prowadzonych.
  7. Zapraszam na: spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym, które jest w niedzielę o godz. 18.00, spotkanie wspólnoty Matki w Modlitwie w środę o godz. 18.00, Grupy Biblijnej w środę o godz. 19.00.
  9. Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

Ks. Janusz