Parafia p.w. Zwiastowania NMP w Witkowie Śląskim

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX Niedziela w ciągu roku 09.08.2015 r.

9 sierpnia 2015

    1. W sobotę obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. będą odprawiane w tym dniu w porządku niedzielnym. Ofiary złożone na tace są przeznaczone na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.
    2. Miesiąc sierpień to w Polsce miesiąc abstynencji. Zachęcam do podjęcia się takiego zobowiązania i do wpisywania swoich postanowień do Księgi Abstynencji, która jest wyłożona przy ołtarzu Matki Bożej.
    3. Polecam prasę katolicką.
    4. Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.Dzieciom i młodzieży oraz wyjeżdżającym na urlopy życzę udanego odpoczynku.

ks. Janusz

Pozostaw komentarz

Powered by WordPress | Valid XHTML 1.0 | CSS 2.0