Parafia p.w. Zwiastowania NMP w Witkowie Śląskim

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII Niedziela w ciągu roku 30.08.2015 r.

30 sierpnia 2015

  1. We wtorek w naszej szkole o godzinie 8.00 uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Natomiast o godz. 8.45 w kościele Msza św.. Zapraszam dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców, pracujących w szkole i rodziców, aby w imię Boże rozpocząć ten czas pracy.
  2.  Okazja do spowiedzi w tym tygodniu w następującym porządku: - w czwartek od 17.30 spowiedź dla dzieci ze szkoły podstawowej - w piątek od 17.00 spowiedź dla młodzieży z gimnazjum, ze szkół   ponadgimnazjalnych i dorosłych.
  3. Z racji I Piątku miesiąca od godz. 8.00 odwiedziny chorych.
  4. Zapraszam na: spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym, które jest w niedzielę o godz. 18.00, spotkanie Grupy Biblijnej w środę o godz. 19.00.
  5. W następną niedzielę po Mszy św. o godzinie 8.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca, a podczas Mszy św. o godz. 10.00 poświęcenie tornistrów i błogosławieństwo dzieci, które rozpoczynają naukę w pierwszej klasie.
  6. Za tydzień nasze Gminne Dożynki zapraszam na Mszę św., która będzie sprawowana o godz. 12.00 na placu obok kościoła parafialnego w Czarnym Borze i na wspólne świętowanie na stadionie.
  7. Polecam prasę katolicką.
  8. Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

ks. Janusz

Pozostaw komentarz

Powered by WordPress | Valid XHTML 1.0 | CSS 2.0