Parafia p.w. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Witkowie Śląskim » Archiwum » OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela miłosierdzia – 08.04.2018r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela miłosierdzia – 08.04.2018r.

8 kwietnia 2018

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 8.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  2. Jutro w poniedziałek obchodzić będziemy uroczystość – Zwiastowania Pańskiego. W naszej wspólnocie jest to dzień odpustu. Suma odpustowa będzie sprawowana o godz. 18.00. Bardzo proszę Panów Strażaków o niesienie baldachimu i prowadzenie księdza z Najświętszym Sakramentem. Członków Żywego Różańca proszę o niesienie chorągwi, świec i feretronów.

3. Zapraszam na: spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym, które jest w niedzielę o godz. 18.00, próbę chóru i spotkanie scholi.
  4. W następną niedzielę po Mszy o godz.. 10.00 spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii.
  5. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.
  6. Polecam prasę religijną.

ks. Janusz