Parafia p.w. Zwiastowania NMP w Witkowie Śląskim

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 06.05.2018

5 maja 2018

Lippi,_annunciazione_washington

 1. Trwa miesiąc modlitwy maryjnej – zapraszam codziennie na nabożeństwo majowe o godz. 17.30, w niedzielę na godz. 17.00.Okazja do spowiedzi św. codziennie na 15 minut przed nabożeństwem i w niedzielę przed każdą Mszą Świętą.
 2. We wtorek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego pa trona naszej Ojczyzny. Jest to również 73 rocznica zakończenia II Wojny Światowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy we Mszach Świętych o godz. 8.00 i 18.00.
 3. Dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii Św. od poniedziałku do piątku mają swoje próby w kościele po zakończeniu zajęć w szkole – o godz. 13.00.
 4. W piątek 11 maja rozpoczynamy Nowennę przed zesłaniem Ducha Świętego. Materiały do osobistej modlitwy znajdziemy na stoliku, wspólnie modlimy się Nowenną w nabożeństwach majowych.
 5. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam na próbę do tego sakramentu w piątek na godz. 18.45.
 6. W tym tygodniu pragnę zapoznać się z działającymi w Parafii grupami: dzisiaj o godz. 18.00 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym. We środę – Matki w modlitwie o godz. 18.00, grupa biblijna o godz. 19.00. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy Ś w. o godz. 8.00.
 7. Członków Rady Parafialnej zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 16.00
 8. Dziękuję za przygotowanie kościoła i złożone ofiary paniom: Marzenie Turek, p. Stachacz, Józefie Cieszkowskiej i panom Bronisławowi Pachowi i Wilhelmowi Góralowi. W kolejną sobotę proszę o pomoc w przygotowaniu kościoła rodziny mieszkające pod nr 2 i 3.
 9. Sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej wieczornej Mszy Świętej.
 10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej – Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Dobrych Nowin.
 11. Wszystkich Parafian a szczególnie Gości proszę o wpisywanie się do Księgi Pamiątkowej wyłożonej na stoliku.

Pozostaw komentarz

Powered by WordPress | Valid XHTML 1.0 | CSS 2.0