Parafia p.w. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Witkowie Śląskim » Archiwum » OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 13.05.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 13.05.2018

13 maja 2018

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 8.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
    Do skarbony można składać ofiary na potrzeby WSD w Legnicy.
  2. Trwa miesiąc modlitwy maryjnej – zapraszam codziennie
    na nabożeństwo majowe o godz. 17.30, w niedzielę na godz. 17.00
  3. Dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii Św.
    od poniedziałku do piątku mają swoje próby w kościele – o godz. 16.00.
    I spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę na godz. 9.00. Uroczystość
    I Komunii Św. w niedzielę 20 maja o godz. 10.00. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach, ich rodzicach i bliskich!
  4. Przez cały tydzień modlimy się Nowenną przed zesłaniem Ducha Świętego. Materiały do osobistej modlitwy znajdziemy na stoliku, wspólnie modlimy się Nowenną w nabożeństwach majowych. W sobotę zapraszam wspólnie z Odnową w Duchu Świętym na Mszę Św. wigilii Zesłania Ducha Świętego na godz. 20.00. Po Mszy Świętej czuwanie modlitewne.
  5. We czwartek na godz. 18.30 zapraszam na spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Po spotkaniu
    z rodzicami próba liturgiczna dla młodzieży.
  6. Zachęcam do włączania się do grup i wspólnot działających
    w naszej Parafii: dzisiaj o godz. 18.00 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym. We środę – Matki w modlitwie o godz. 18.00 grupa biblijna
    o godz. 19.00. W tygodniu również spotkania scholi i chóru.
  7. Dziękuję za przygotowanie kościoła i złożoną ofiarę na wystrój kościoła paniom Wioletcie Twardowskiej, Natalii, Janinie i Oliwii Tobiasz, Monice Michalik, Anicie Kałuzińskiej, Agnieszce Omilusik, Izie i Mai Filip oraz panu Szymonowi Partyńskiemu. W kolejnym tygodniu o przygotowanie kościoła – sprzątanie i dekorację, oraz wykoszenie trawy proszę rodziców dzieci I-Komunijnych.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.