OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 04.08.2019 XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

3 sierpnia 2019

commento

1. Rozpoczynamy sierpień, kolejny miesiąc wakacji ale również żmudnej pracy rolników. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich rolnikach, prośmy o sprzyjającą pogodę.
  2. Towarzyszymy w modlitwie Pielgrzymom zdążającym do tronu Jasnogórskiej Królowej Polski. W tym roku w pielgrzymce uczestniczą również przedstawiciele naszej Parafii.
    Po każdej wieczornej Eucharystii modlimy się Apelem Jasnogórskim.
  3. Zgodnie z prośbą polskich Biskupów włączamy się w akcję sierpniowej abstynencji. Proszę o wpisywanie się do księgi wyłożonej przy ołtarzu Matki Bożej.
  4. Dziękuję wszystkim organizatorom, sponsorom i uczestnikom parafialnego festynu ku czci św. Anny. Na konto remontowe zebraliśmy kwotę 9594,54 zł.
  5. Polecam prasę katolicką. Tygodniki “Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
  6. Dziękuję za przygotowanie kościoła rodzinom: BABULA, TOBIASZ, CHARCZUK. Proszę o pomoc mieszkańców domów o nr 112-114.